středa 16. ledna 2013

E-cigarety dobývají i Českou republiku

Reklamní článek

Vykouříte denně balíček cigaret? Denně vidíte na cigaretách nálepky, jak kouření škodí zdraví a jak způsobuje rakovinu? Ovšem stejně Vám to nedá a nutnou dávku nikotinu svému tělu prostě dopřejete?

Je Vám už nepříjemné vonět jako popelník? Pak pro Vás je vysvobozením dotovaná elektronická cigareta.

Stop zápachu s elektronickou cigaretou
 Místo typického kouře z tabáku jde z elektronické cigarety čistá nikotinová pára. Dokonce můžete vonět třeba po vanilce, mentolu, banánu anebo si vychutnáte drsnější chuť tabáku.
Proč je zdravější než cigarety? 
 Nejškodlivější součástí cigaretového dýmu není nikotin, ale dehet, popel, oxid uhličitý a další chemikálie v kouři. Usazují se v plicích a způsobují nemoci od kuřáckého kašle, stárnutí kůže, žloutnutí zubů až po rakovinu. Naopak elektronická cigareta žádný kouř netvoří. Vzniká jen viditelný obláček čisté nikotinové páry.
 E-cigareta znamená kuř si kde chceš
Skutečně, další výhodou elektronické cigarety je, že na ni neplatí žádné zákazy kouření. Můžete ji s klidem kouřit v autě s dětmi, protože neohrožuje pasivním kouřením a ani nehrozí, že byste se spálili, když Vám náhodou upadne. Můžete ji dokonce kouřit v letadle cestou na dovolenou nebo v kanceláři plné nekuřáků.

Ušetříte desítky stovek, až tisíců 
Kvalitní elektronická cigareta stojí kolem 1500-2000Kč. Tudíž už první měsíc používání ušetříte cca 1000 Kč oproti normálním cigaretám. Další kapsle pak dostáváte pravidelně až domů po dobu půl roku, takže je nemusíte nikde složitě shánět. Mezi 10 příchutěmi si určitě vybere každý kuřácký labužník.

Chtěli byste si e-cigaretu zkusit?
E-cigaretu jen od osvědčeného prodejce
 Nebezpečí e-cigaret tak alespoň podle dostupných závěrů tkví zřejmě především v pochybné kvalitě některých druhů. Na našem trhu se etablovalo zhruba osm významných velkoobchodních prodejců a kamenných obchodů s elektronickými cigaretami je v České republice již více než čtyři sta.

Jak funguje elektronická cigareta
Potažením z e-cigarety  se díky energii z baterie rozpálí tzv. „atomizér“ na teplotu, při které se začne vypařovat z náplně nikotinová pára a kuřák tuto nikotinovou směs vdechuje. Elektronická cigareta nehoří, proto při jejím užívání nevznikají žádné zplodiny a škodlivé látky. Kuřák vdechuje pouze nikotin a vydechuje čistou páru. Samotná náplň může mimo nikotinu obsah i různé příchuti (ovocné, kávové apod.).

Hlavní výhody e-cigaret

1. Zápach Absence charakteristického zápachu tabákových výrobků
2. Zdraví Mnohonásobně menší zdravotní zátěž. E-cigarety nejsou zdravé! Ale jsou několikrát zdravější než klasické tabákové výrobky. E-cigareta nehoří, a proto se neuvolňují látky vznikající hořením, například  amoniak, akrolein, oxid uhelnatý (CO), formaldehyd, kyanid a pusty karcinogenů a jedů.
3. Neomezené kouření Možnost kouřit bez omezení prakticky kdekoliv, a kdykoliv. Zatím se žádný zakazující zákon nepodepsal a dle dostupných informací o něm naši zákonodárci ani nejednali.
4. Ohleduplnost k vašemu okolí Nedochází k pasivnímu kouření.  Po e-kuřácích nenajdete znečištěné ulice nedopalky.
5. Bezpečnostní rizika Žádné riziko požáru, popálení. Nepropadejte panice, že někdo odvysílal v televizi, jak baterie e-cigarety vybouchla. Je to jeden případ z milionů a nikdo už neodhalil pozadí případu, jak to vlastně bylo.
6. Finance Podstatně menší náklady na kouření.
7. Možnosti příchutí Široký sortiment e-liquidů - náplní. Volba příchutí a obsahu nikotinu.

Elektronická cigareta ePuffer
Pokud máme doporučit přímo typ elektronické cigarety, tak s velkou oblibou a celou řadou pozitivních reakci se setkává elektronická cigareta ePuffer Phantom HD.  Elektronické cigarety značky ePuffer + příslušenství a také náplně do elektronických cigaret (e-liquidy) Vám zaručí velmi kvalitní požitek z kouření.

1 komentář:

  1. S elektronickou mám jenom dobré zkušenosti, ale chce to koupit něco kvalitního třeba Joyetech. Dobrý ceny mají u Smoukers.cz

    OdpovědětVymazat